Filtruj według

Marka

Marka

Cena

Cena

  • 5,00 zł - 101,00 zł

Sprzęt sprzątający

Sprzęt sprzątający

Jest 10 produktów.

Pokazano 1-10 z 10 pozycji

Aktywne filtry

Wyjątkowo duże powierzchnie nigdy nie pomagają w ich częstej konserwacji. W codziennej pracy mogą wesprzeć Cię nasze markowe sprzęty, których używanie wiąże się nie tylko z szybszym, ale i efektywniejszym sprzątaniem niezależnie od wielkości pomieszczenia. Dzięki nim precyzyjnie wyczyścisz każdy kąt i trudno dostępną wnękę w domowym lub firmowym wnętrzu.

Sprzęt sprzątający do małych i dużych powierzchni

Nie brakuje u nas miotełek do usuwania kurzu i pajęczyny z mebli, książek, obrazów, lamp, żyrandoli oraz sufitu. Stworzono je z miękkich włókien, które bardzo dobrze zbierają wszelkie zabrudzenia, nie uszkadzając przy tym powierzchni.

Mamy również sprzęt w formie poręcznych szufelek ze zmiotkami, których włosie rozszczepiono po to, abyś mógł zamiatać jeszcze skuteczniej. Trzeba również wspomnieć, że podczas czyszczenia nikt nie lubi nadmiernego schylania - dlatego długie kije do sprzątania przydadzą Ci się, jeśli cenisz sobie wygodę lub z różnych powodów nie możesz nadwyrężać kręgosłupa.

Do niezbędnych kroków w gruntownym sprzątaniu wnętrza zaliczamy też czyszczenie okien. Możesz zapomnieć o ich ręcznym polerowaniu, np. szmatką. My oferujemy coś lepszego - długą myjkę do szyb dodatkowo wyposażoną w ściągacz. W odróżnieniu od tradycyjnych metod ten sprzęt to wygodniejsze i skuteczniejsze mycie delikatnych, szklanych powierzchni.

Skuteczność i wygoda zawsze pod ręką

Producenci oferowanych przez nas sprzętów zadbali, aby ich narzędzia były nie tylko poręczne, ale i solidne. Wszystko po to, abyś mógł cieszyć się szybkim i wydajnym sprzątaniem przez długi czas. A jeśli pewnego dnia będziesz musiał zmienić zużyty element znajdujący się w sprzęcie, to w naszej ofercie dostrzeżesz też nowe, dopasowane akcesoria w formie m.in. drążków, stelaży do mopa oraz nakładek.

Chcesz wprowadzić zamiatanie i mycie powierzchni na zupełnie nowy poziom? Pragniesz wymienić swoje stare, firmowe wyposażenie na nowe? Nie ma problemu. Zapraszamy do rozejrzenia się po naszym asortymencie. Gwarantujemy, że w mgnieniu oka znajdziesz coś dla siebie!