Filtruj według

Marka

Marka

Cena

Cena

  • 13,00 zł - 238,00 zł

Środki do dezynfekcji

Profesjonalne produkty i środki do dezynfekcji - sklep internetowy - MESSA

Jest 15 produktów.

Pokazano 1-12 z 15 pozycji

Aktywne filtry

Hurtownia Messa oferuje Państwu skuteczne i niezawodne w działaniu profesjonalne środki do dezynfekcji. Produkty pozwalają pozbyć się szkodliwych drobnoustrojów z powierzchni ścian, blatów, mebli, sprzętów i urządzeń, a także klimatyzacji. Preparaty do dezynfekcji znajdują szerokie zastosowanie zarówno w obszarze medycznym, jak i w gastronomii, salonach kosmetycznych i wszelkich miejscach użyteczności publicznej, takich jak szkoły czy urzędy. Z powodzeniem można z nich korzystać również w gospodarstwach domowych.

Silnie skoncentrowane, profesjonalne preparaty pozwalają zachować sterylność oraz higienę w pomieszczeniach o różnym przeznaczeniu, w gabinetach zabiegowych, toaletach, kuchniach, kącikach zabaw dla dzieci. Środki likwidują szerokie spectrum bakterii, wirusów i grzybów, chroniąc przed ich namnażaniem. Odkażone powierzchnie pozostają sterylne i bezpieczne, przyjazne dla człowieka i przystosowane do kontaktu z żywnością.

Produkty do dezynfekcji rąk

Dbałość o szczególną higienę dłoni stała się powszechnym standardem, nie tylko w placówkach medycznych. Profesjonalne preparaty do dezynfekcji rąk to obecnie obowiązkowe wyposażenie każdego sklepu i lokalu. Oferowane przez hurtownię Messa środki skutecznie usuwają ze skóry wszelkie niepożądane, chorobotwórcze drobnoustroje, a jednocześnie pozostają łagodne dla ciała. Mamy w ofercie preparaty bez alkoholu, które nie wysuszają ani nie wywołują podrażnień skórnych. Ich działanie bakteriobójcze i wirusobójcze zostało potwierdzone w licznych testach.

Przygotowaliśmy dla Państwa profesjonalne środki do dezynfekcji w praktycznych pojemnikach z rozpylaczem oraz zapasy produktów w ekonomicznych opakowaniach. Zapraszamy do skorzystania z usług bogato zaopatrzonego sklepu internetowego Messa, zarówno firmy, jak i klientów indywidualnych. Mamy skuteczne preparaty odkażające do dłoni, różnego typu powierzchni oraz urządzeń.