Filtruj według

Marka

Marka

Cena

Cena

  • 4,00 zł - 180,00 zł

Odświeżanie

Odźwieżacze powietrza do pomieszczeń, toalet i pisuarów

Jest 73 produktów.

Pokazano 1-12 z 73 pozycji

Aktywne filtry

W tej kategorii oferujemy dodatki zapachowe do wnętrz podatnych na działanie nieprzyjemnych woni. W asortymencie znajdują się odświeżacze powietrza w postaci zapachowych zawieszek, elektrycznych urządzeń oraz nakładek montowanych w okolicy kratki wentylacyjnej w toaletach i w pobliżu pisuarów. 

Do wyboru jest wiele ciekawych i ekologicznych aromatów, które zainteresują prywatne przedsiębiorstwa produkcyjne i gastronomiczne, a także klientów indywidualnych czy firmy sprzątające, którym zależy na szybkim zneutralizowaniu przykrych woni w pomieszczeniu.

Aromatyczne i skuteczne odświeżacze powietrza

Preparaty są gotowe do użycia zaraz po rozpakowaniu. Specjalnie przygotowana formuła na długi czas neutralizuje nieprzyjemną woń obecną w pomieszczeniach biurowych oraz toaletach. Zapach z wybranego odświeżacza dobrze łączy się z powietrzem, przez co unosi się przez długi czas, skutecznie wypełniając przestrzeń długotrwałym i przyjemnym aromatem.

Owocowe oraz kwiatowe nuty są delikatne, więc mogą być nie tylko doskonałym neutralizatorem nieprzyjemnych woni, ale też ciekawym dodatkiem zapachowym do pomieszczenia. Trzeba wspomnieć, że w naszej ofercie nie brakuje również modeli o formule specjalnie dostosowanej do walki ze szczególnie trudnymi do usunięcia zapachami.

BIO odświeżacze powietrza do toalet i pisuarów

Jeśli cenisz sobie ekologię, to zawieszki stworzono z biodegradowalnych materiałów. Gwarantują intensywny zapach oraz trwałość, a o potrzebie ich wymiany informuje objętość produktu, która zmniejsza się wraz z czasem jego działania. Z kolei formuła odświeżaczy w formie spryskiwaczy bazuje na naturalnych olejkach eterycznych o szerokiej gamie zapachowej.

Liczne warianty naszych produktów pomogą Ci jak najszybciej pozbyć się woni dochodzącej z toalet i pisuarów. Ostry zapach, np. moczu potrafi unosić się w danym pomieszczeniu nawet przez kilka dni, dlatego nigdy nie można lekceważyć charakterystycznego zapachu.

Dzięki intensywnym odświeżaczom powietrza do toalet i pisuarów codziennie będziesz mógł liczyć na przyjemne, naturalne aromaty, które z powodzeniem zdominują te niepożądane. Marzy Ci się mocny zapach mięty? W takim razie zapraszamy do zakupów!