Torebki Higieniczne

Foliowe torebki higieniczne

Jest 1 produkt.

Pokazano 1-1 z 1 pozycji

Aktywne filtry

Wyposażenie nowoczesnych, publicznych toalet to nie tylko armatura, ale też niezbędne środki do utrzymania czystości osobistej. Nasza firma to doświadczony producent artykułów higienicznych, które wyróżniają się swoją funkcjonalnością oraz precyzją wykonania. Jednym ze sztandarowych produktów, jakie oferujemy naszym klientom, są foliowe torebki w wygodnych opakowaniach, które z powodzeniem można zastosować jako wkład do dozowników MERIDA.

Artykuły higieniczne w opakowaniach zbiorczych – prosto od producenta

Woreczki wykonane z trwałej i odpornej na rozrywanie folii HDPE to produkty jednorazowe, które doskonale sprawdzą się w publicznych toaletach w szkołach, galeriach handlowych, urzędach, hotelach, pensjonatach, na stacjach benzynowych oraz we wszelkich innych obiektach – w tym gastronomicznych oraz przemysłowych. Artykuły te nadają się do przechowywania różnego rodzaju odpadów, również podpasek czy wacików higienicznych.

Torebki dostępne są w opakowaniach zbiorczych po 30 sztuk, dzięki czemu możliwe jest bezpośrednie zamieszczenie w dozowniku MERIDA bądź specjalnym pojemniku na woreczki. Urządzenie takie zazwyczaj montowane jest na ścianach w toaletach damskich, a same woreczki zdecydowanie wpływają na poprawę komfortu korzystania z publicznej łazienki.

Oferowane przez hurtownię MESSA artykuły z folii HDPE to torebki, które występują m.in. w wymiarach 8 cm x 27 cm. Taki rozmiar pozwala na łatwe zamieszczanie w nich drobnych odpadów. Są to wyroby o uniwersalnym charakterze, a wykorzystanie trwałego materiału gwarantuje szczelność.

Foliowe torebki higieniczne do toalet publicznych, kompatybilne z dozownikami MERIDA

Artykuły, które są dostępne w ofercie hurtowni internetowej MESSA, to przede wszystkim rozwiązania atrakcyjne cenowo oraz niezawodne. Torebki z HDPE ułatwią utrzymywanie obiektów w czystości, a także pozwolą na łatwiejsze gospodarowanie odpadami. Foliowe woreczki na odpady higieniczne są łatwe w utylizacji oraz nie zabierają zbyt wiele miejsca w koszu na śmieci.