Filtruj według

Marka

Marka

Cena

Cena

  • 3,00 zł - 248,00 zł

Produkty dla gastronomii

Profesjonalne środki czystości dla gastronomii, artykuły gastronomiczne - MESSA

Jest 35 produktów.

Pokazano 1-12 z 35 pozycji

Aktywne filtry

Prowadzisz własną restaurację, bar bądź kawiarnię i poszukujesz odpowiednich preparatów, które pozwolą na skuteczne utrzymanie odpowiedniego poziomu czystości? W ofercie naszej internetowej hurtowni znajdziesz produkty dla gastronomii, które poradzą sobie z nawet najbardziej uporczywymi zabrudzeniami.

Preparaty do sprzątania w lokalach gastronomicznych o wysokiej skuteczności

Higieniczna czystość w miejscach, w których spożywane są posiłki, jest kwestią kluczową. Warunki panujące w lokalach gastronomicznych determinują samopoczucie gości, a także wpływają na stopień ich ogólnego zadowolenia.

Profesjonalne środki, które tworzą asortyment hurtowni internetowej MESSA, to produkty zarówno uniwersalnego użytku, jak i te specjalistyczne, przeznaczone do szczególnych rodzajów powierzchni.

Środki czystości, które sprawdzą się nawet w przypadku trudnych zabrudzeń

W sekcji produkty dla gastronomii znajdziesz płyny do maszynowego i manualnego mycia naczyń czy środki z inhibitorami korozji o silnym działaniu. Skutecznie usuwają one przypalenia na garnkach, patelniach oraz piecach, piekarnikach i kuchniach - również tych, które wykonane są ze stali nierdzewnej.

W asortymencie hurtowni dostępne są też produkty nabłyszczające do zmywarek, które gwarantują nieskazitelną czystość naczyń. Ponadto oferujemy czyściwo papierowe na roli, które umożliwiają łatwe i skuteczne usuwanie lekkich zabrudzeń bądź szybkie osuszanie mytej powierzchni.

W przypadku uporczywych zabrudzeń, np. oleistych plam, ciemnego nalotu na fugach czy błota wnoszonego do lokalu na butach gości, doskonale sprawdzą się produkty takie jak Messa Gres Cleaner. W ofercie naszej hurtowni dostępne są zarówno środki do sprzątania w opakowaniach o standardowej, jak i zwiększonej pojemności.

Hurtownia środków czystości MESSA oferuje również preparaty do bieżącego mycia blatów kuchennych oraz stolików w lokalach gastronomicznych, a także do sprzątania podłóg i posadzek - nawet takich, na których zalegają warstwy tłustego nalotu.